ЕДНО ПО-ДОБРО МЯСТО ЗА ИГРА !

Новини, сървъри, плъгини, модове.
Грижовен и приветлив екип.
Ние се интересуваме от Вас !

Всички сървъри на веригата

Counter - Strike в България замря ли ?

Този раздел го правя за да разбера мнението на хората от форума и не само за CS и не само общи дискусий относно модове сървъри и още...

Модератори: Сървър Отговорници Сървър Отговорници, Поддръжка Поддръжка

Аватар

Настоящ CS NICK: w33d
ОС: Windows
Любима версия: CS:GO

Re: Counter - Strike в България замря ли ?

Мнение от w33d » 04 Сеп 2016, 07:47

За мен CS няма да умре никога, винаги ще се играе. Всеки казва, че CS 1.6 замира, защото всеки срещнат е с помощно средство, най-често aim dll/cfg, wallhack и тем подобни. Всеки почва CS:GO дори незнам защо.. За мен 1.6 си е доста по-добре. Вярно е, че в CS:GO има по-малко хакери, но пък в 1.6 няма да се ядосваш. Например ако в CS:GO някой лефтне например или тролва или нещо от сорта - тогава ще се изнервиш, пада ти ранка и т.н! В 1.6 няма такива неща. Затова както винаги аз си цъкам mix или 5-ци с клана ми и няма хакери. Играе се в GameServers там има защита против wallhack и т.н! По темата има доста хубави вериги на 1.6 все още, които ще стоят поне още 5-10 години и няма да се разпаднат така да кажем.

Аватар

Настоящ CS NICK: Drakonuid5
Любима версия: 1.6

Мнение от drakonuid5 » 13 Сеп 2016, 19:29

Ми няма да умре играта, главното защото е играта. Тук отката си е откат и нещата излизата така, че който е свъх про на калашника тук, в офанзивата ще смятат за AIM хак :D . Тази офанзива си е лайно, защото там играят голям брой тъпи хора, дразнещи хора, хора с хакове, дечица, такива, които ти провалят играта нарочно, хора със доста слаби нерви, хора, които искат да са професионалисти :D и любители на клаустрофобията. В Офанзивата са изрязани всичките команди и според вавъл всеки знае англо говорящ или знае по 10 езика с този микрофон. Има само 2 типа игра бомба и заложници, а тези заложници като ги носиш физиката е по-откачена и от Half-Life :D , а 1.6 поддържа 4 типа игра, спасяване на заложници, обезвреждане на бомба, спасяване на ВИП и бягство, при което терористите трябва да си спасяват задниците. А картите са си екстра изчистени и доста рядко се блъскам в някоя стена докато се движа при стрелба, а от командите си имам за почти всякакви нужди. Единственото гадно нещо, е че от сървърите не ми позволяват да си играя със щит защото другите не знаят как :D

Аватар

Настоящ CS NICK: spek2k16
Любима версия: CS:GO

Мнение от spek » 13 Сеп 2016, 23:34

drakonuid5 написа:Ми няма да умре играта, главното защото е играта. Тук отката си е откат и нещата излизата така, че който е свъх про на калашника тук, в офанзивата ще смятат за AIM хак :D . Тази офанзива си е лайно, защото там играят голям брой тъпи хора, дразнещи хора, хора с хакове, дечица, такива, които ти провалят играта нарочно, хора със доста слаби нерви, хора, които искат да са професионалисти :D и любители на клаустрофобията. В Офанзивата са изрязани всичките команди и според вавъл всеки знае англо говорящ или знае по 10 езика с този микрофон. Има само 2 типа игра бомба и заложници, а тези заложници като ги носиш физиката е по-откачена и от Half-Life :D , а 1.6 поддържа 4 типа игра, спасяване на заложници, обезвреждане на бомба, спасяване на ВИП и бягство, при което терористите трябва да си спасяват задниците. А картите са си екстра изчистени и доста рядко се блъскам в някоя стена докато се движа при стрелба, а от командите си имам за почти всякакви нужди. Единственото гадно нещо, е че от сървърите не ми позволяват да си играя със щит защото другите не знаят как :D

По твоята логика ще можеш ли да ми обясниш, защо CS сцената както българската, така и интернационалната е в пъти по-голяма и никога не е имало толкова голяма печалба в самия CS?
Изображение

Аватар

Настоящ CS NICK: J3DDIX0FF

Мнение от j3ddix0ff » 15 Окт 2016, 12:01

Според мен самата игра не е замряла, но българските сървъри замират. Аз, когато се занимавах с сървъри беше по различно, сега всеки втори пуска верига, за по 1,2 месеца и омръзне им на децата и край. В момента горе долу се държат само старите кучета. За да се направи сега нов проект трябва най-вече качество, нещо по-различно, което да впечатли играчите и сериозен екип а сега сериозни хора почти няма. Това е мойто мнение, но всеки си има гледна точка и по различен начин вижда нещата.

Аватар

Настоящ CS NICK: cs_4ever
Любимо/и оръжие/я: m4a1`s
Настроение: Празно
Steam Community ID: cs_4ever
Любима версия: CS:GO и CS 1,6

Мнение от cs_4ever » 15 Окт 2016, 12:27

Казано чесно и аз съм на твоето мнение трябва нещо което да задържа играчите както преди да има цел да играят като зомбита да събират ааммо или като war3 да събират ХП и да събират левел да дигнат нива или подобни модове . Но няма пък сериозни хора който да ги пазят от хакери и темп подобни .
Връзка с мен :
https://www.facebook.com/cherniq.garvan
http://topg.org/cs-servers/in-466286

Аватар

Настоящ CS NICK: ASASSSINN
Любимо/и оръжие/я: AWP + DG
Настроение: Добро!

Мнение от Bojidar » 03 Ное 2016, 18:05

Няма как Counter-Strike да е замряла, смисъл тя става по известна и от Counter-Strike:Global Offensive.
Не съм за сигурност от това което каза причтелчето:
j3ddix0ff написа:Според мен самата игра не е замряла, но българските сървъри замират. Аз, когато се занимавах с сървъри беше по различно, сега всеки втори пуска верига, за по 1,2 месеца и омръзне им на децата и край. В момента горе долу се държат само старите кучета. За да се направи сега нов проект трябва най-вече качество, нещо по-различно, което да впечатли играчите и сериозен екип а сега сериозни хора почти няма. Това е мойто мнение, но всеки си има гледна точка и по различен начин вижда нещата.

или например че всички си правият вериги за 1,2 месеца както каза той и ето спират си веригата, и всичко умира.
Смисъл че тази игра е от 20 години мисля? и още има хора който играят даже си има и фен сайт за тая игра смисъл че хората още искат да я играят във ЦС:ГО всичко е променено но тази игра си остава пак най-известна! за мене!
spek написа:Counter-Strike като цяло? Ами не, дори българската CSGO сцена се развива с всеки изминал ден.

Прав си но не забрави че тази игра е от 20 години? и още кърти. :)
Колата, блъсната, жена ти същата ще я дам на тъщата :D

Аватар

Настоящ CS NICK: stop cry!

Мнение от stop cry! » 24 Яну 2017, 23:25

Апф играта не е никак замряла ВЪВ БЪЛГАРИЯ е замряла ми какво да играя в сървър който има хакери ми, не мерси неща това е от всичко от както излязоха лига/ cs:go (една отвратителна игра не само защото е нямам аз съм е и играл )
Но скоро пак ще се развие така да се каже играта не че не е започнала
@bojidare прав си

като в момента погледна 550+ Хиляди играят ЦС:ГО А cs .1.6 едва 20 хиляди:? TheEnd!

Аватар

Настоящ CS NICK: sdsdsd

Мнение от roki-froki » 05 Апр 2017, 17:31

Ами според мен е замряла.Доста хора се отказват от нея вече.Всички минават към цс:го
Играят само старите играчи или когато сървъра се бууства влизат чужденци...

Аватар

Настоящ CS NICK: |DC #WildCat!♥=^.^=

Мнение от LiquIDMeow » 06 Апр 2017, 09:20

За съжаление в България спорта като цяло замира, какво говорим за какъвто и да било E-sport..
Ако сте ходили на Aniventure 2016 ще разберете какво говоря - скапан манталитет и коментари от сорта на "пръснахме ли ви, бе балъци".. Докато има такива мнения и изказвания, никой няма да му се занимава - било то за 200-300 лева награден фонд (cry in spanish) или пък за чест, слава и добро име.

Аватар

Настоящ CS NICK: sM1Ley :)

Мнение от sM1Ley :) » 19 Юли 2017, 22:57

CS няма да умре ако има още любители на играта , а те са малко но в българия трудно ще умре защото много хора играят играта. Но на последък Valve направиха още един резил като направиха хората без купена игра да не чуват с купена.. Valve само разрушават играта...

Предишна

Назад към Counter - Strike България