Всички сървъри на веригата

Чарли и Секта - Фобия от Делници (Official Video) - YouTube

Какъв стил музика слушате? Любим изпълнител/група - споделете тук.
Аватар

Настоящ CS NICK: www.pulse-cs.info
Любима версия: 1.6

Чарли и Секта - Фобия от Делници (Official Video) - YouTube

Мнение от MyFavorite » 18 Юни 2017, 15:54

Нула лева.
Секта:
-Имах най-скапания понеделник. Напоследък си живея като отшелник. Честно ... не познавам по-голям безделник. Ходих да спя у сахата у Перник.
Кристиан:
-Ами аз?! Карам я на сол и праз. Започнах деня си с пригасен фас. Честно няма такива индивиди като нас! Изпиваме си джобните за един час.
-Вторника ми е от най-ужасните! Ня’а спирка...тря’а да се свиква. Снощи имах най-слабото участие. Даже публиката почна да ме освирква.
- По-зле и от последното в Пловдив? Направо щяха да те одерат жив!
- Абе мани, че и хонорарът свърши… Кристиане, взехме да приличаме на мърши.

Припев:
-Тука ми е добре да ми е зле. Пак съм на нула лева. Тука ми е добре да ми е зле. Пак съм на нула лева. Виж К’ъв антураж. Търсят ме данъчни. Днеска сме ларж. Утре на банички. Тука ми е добре да ми е зле и пак съм на нула лева.

Кристиан:
-Сряда забелязвам, че косата ми опада. Кариерата ми на влогър май започва да се разпада. Напоследък клиповете ми са пълна досада.
Секта :
-А да намериш кинти време не ти ли остана ?!
-Ами ти ?
-Оф...ми аз съм лика прилика. На последното парти едва не ми платиха. Даже имам спомен, че охраните ме биха! Не ми се вярва тия дни как ме наредиха.
- Цяла седмица се озъртах. То взе, че станало Четвъртък.
- Копеле, едва не се побърках! Мале, а снощи как се накърках.
-Споко, ше изтрезнееш брат’чед.
- Имам нужда от мотивация

-Заедно:
3 в 1!

Кристиан:
Неочаквано добра комбинация ;)

припев:
-Тука ми е добре да ми е зле. Пак съм на нула лева. Тука ми е добре да ми е зле. Пак съм на нула лева. Виж К’ъв антураж. Търсят ме данъчни. Днеска сме ларж Утре на банички Тука ми е дори да ми е зле и пак съм на нула лева.

Секта:
- Крис ... Добре ли си ? ... Личи ти отдалече.
Кристиан:
-Тая бутилка взе, че ме отсече. Честно не знам колко зле съм вече. Ммммм … типична Петък вечер.
- Абе тая и пие джин от пъпа!!!
- БРАТ, Т’ВА ПАРТИ КЪРТИ!!!
- Вече им казах че един Shot не ми стига.
-За тва ли тая русата ти сипва четвърти ?
- А’е викнем некви мацки?
- Ми викни ...
- Да, ама тоя път ше ги заговориш ти!
- На бас, че ше се върнат поне с три… В едно ;)

Заедно:
-От Събота на бар... работа ли ? Не мерси! Уикенда съм цар. Понеделника не ме търси! Днеска съм гъзар. Утре съм назад със месеци. Снощи се прибрахме днеска с фобия от делници. (x2)

-Пак съм на нула лева. Пак съм на нула лева. Виж К’ъв антураж. Търсят ме данъчни. Днеска сме ларж. Утре на банички. Тука ми е добре да ми е зле. Пак съм на нула лева.

Назад към Музика