Всички сървъри на веригата

cs_4ever - търговски център - ИЗРАБОТКА САМО НА Respawn

Търговският раздел на форума.
Аватар

Настоящ CS NICK: https://www.facebook.com/groups/csportalbg/
Любимо/и оръжие/я: https://www.facebook.com/groups/csportalbg/
Настроение: https://www.facebook.com/groups/csportalbg/
Steam Community ID: cs_4ever
ОС: Windows
Любима версия: CS:GO , CS 1,6

cs_4ever - търговски център - ИЗРАБОТКА САМО НА Respawn

Мнение от cs_4ever » 06 Апр 2017, 15:37

ЗДРАВЕЙТЕ ИЗРАБОТВАМ ВСЯКАКВИ ВИДОВЕ RESPAWN
* Тук можете да поръчате респаулн мод по подобие на някой друг, като аз ще се опитам максимално да се доближа до даденият, като го усъвършенства с мои добави и редакции и в същото време се опитам да не злоупотребя с авторските идеи на собствениците.
* НЯКОИ ПОРЪЧКИ МОГАТ ДА БЪДАТ ОТКАЗАНИ, ЗАВИСИ ОТ МОЯТА ПРЕЦЕНКА.
* Може да ме попитате за всяко нещо ще отгоря мога или не мога да го направя и колко ще струва и така на татък :)
* АКО ИСКАТЕ НЕЩО ЗА НЯКАКЪВ ВИД ПЛЪГИН, ПОПИТАЙТЕ, АЗ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖА АДСКИ МНОГО НЕЩА, А ВИЕ САМО СИ ХАРЕСВАЙТЕ НЕЩО.
Начин на плащане само : PAYPAL и CASHTERMINAL

Имам и доста PRIVATE ПЛЪГИНИ който съм купувал и съм се занимавал доста дълго време с RESPAWN СЪРВЪРИ . А за Private плъгините , няма да получите .sma файла а само .amxx които аз лично ще ви го сложа :) .
ЦЕНИ'ТЕ НЯМА ДА СА КАТО НА ПОВЕЧЕ ХОРА ИЗ ФОРУМИТЕ КОЙТО ПРЕДЛАГАТ ТАЗИ УСЛУГА , (КОЖОДЕР) НЕ СЪМ АЗ . ВСИЧКО ЩЕ ПРЕПИПАМЕ ЗАЕДНО , ИМАМ СЪРВЪР ЗА ТЕСТВАНЕ НА МОДА ИЛИ ЗА ПОКАЗВАНЕ НА КАКВОТО И ДА БИЛО ОТ ВАША СТРАНА .
ВАЖНИ НЕЩА КОЙТО ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ПРЕДИ ДА МИ ПИШЕТЕ :
1. ПУСКАМ СЪРВЪР И ПОКАЗВАМ ВСИЧКО ПО ВАШЕ ЖЕЛАНИЕ , НО АКО СЕ ПОДИГРАЕТЕ С ГОСТОПРИЕМСТВОТО МИ , ЩЕ ВИ БЛОКИРАМ И НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ВАС .
2. ПРЕДИ ДА МИ ПИШЕТЕ , МОЛЯ БЪДЕТЕ СИГУРНИ , ЧЕ ИМАТЕ ФИНАНСОВАТА ВЪЗМОЖНОСТ ИЛИ СРЕДСТВА ЗА ДА МЕ НАКАРАТЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ , ИНАЧЕ НЯМА КАК САМО ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО В ПОКАЗВАНЕ НА РАЗНИ НЕЩА .
3. ИМА НЕЩА КОИТО СА НЕДОСТИЖИМИ ЗА МЕН ВСЕ ОЩЕ , НО ВИНАГИ МОГА ДА НАМЕРЯ РЕШЕНИЕ , ЗА ВСИЧКО .
4. АЗ НЕ СЪМ AMXX СКРИПТЪРИ И НЕ МОГА ДА ПИША ПЛЪГИНИ , НО ИМАМ ВЕЧЕ ГОТОВИ ТАКИВА .

БОНУСИ:
1. ВСЕКИ ЕДИН МОД В СВЕРАТА НА ( DEATHMATCH СЪРВЪРИ ) И ( RESPAWN СЪРВЪРИ ) , СЪМ ИМАЛ ПОЗИТИВНИ КОМЕНТАРИ И НЕ СЪМ ИМАЛ ОПЛАКВАНИЯ ОТ ПОТРЕБИТЕЛИ (ИГРАЧИ).
2. АКО МОДА НЕ ПОТРЪГНЕ И НЕ ОПРАВДАЕ ОЧАКВАНИЯ , ЩЕ ВИ СЕ ВЪРНАТ ПАРИТЕ С 60% В КРАЙНИ СЛУЧАЙ И ( 90% ) .
3. ЕДНА БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА В САЙТА Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. , Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. , Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. ( НО ТОВА Е СЛЕД ЗАКУПВА НА МОДА ) .

Здравейте изработвам всякакви видове Respawn
* Тук можете да поръчате респаулн мод по подобие на някой друг, като аз ще се опитам максимално да се доближа до даденият, като го усъвършенства с мои добави и редакции и в същото време се опитам да не злоупотребя с авторските идеи на собствениците.
* Някои поръчки могат да бъдат отказани, зависи от моята преценка.
* Може да ме попитате за всяко нещо ще отгоря мога или не мога да го направя и колко ще струва и така на татък :)
* Ако искате нещо за някакъв вид плъгин, попитайте, аз ще ви предложа адски много неща, а вие само си харесвайте нещо.
Начин на плащане само : PayPal и Cashterminal

+Vouch

albashare написа:+Vouch човека е коректен и ми зареди 16 лева чрез ваучер Изображение

iVoka написа:Изображение
cs_4ever написа:За размяна следните игри за цс-бг кодове .

Chivalry: Medieval Warfare
The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
Deponia

Успешно разменихме със cs_4ever, даде ми игрите срещу бонус точки за реклама.

killer_stenli написа:http://prikachi.com/images.php?images/111/8586111U.jpg +vouch, много коректен търговец.

gefx написа:Получих си играта успешно!
Доказателство: Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.!

3agopka написа:+ 1 VOUCH , точен както трябва.

Mr.Nikolov написа:+1 vouch. Точен човек.
Успешно и безпроблемно си плати за каквото се разбрахме.
Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.

OutOfTouch написа:+rep Закупи от мен CS 1.6 за приятел. Той беше първи в сделката. Всичко мина гладко и без проблеми. Благодаря !

Stop cry написа:Не знам какво да ви кажа,момчето е супер точно няма грешка ! Той ми боостна сървъра аз му дадох цсрек код

Изображение

ElitePower написа:Продадох му смс кодове. +1vouch

_______________________________________________________________________________________________________________
-Измамници
cs_4ever написа:Изкъм да слубща за измамник в Скайп .
Снимки :
1. Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
2. Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
3. Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
4. Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
5. Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
Профила му : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
Снимка на белешката на която изпратих парите : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.

Потребителя е СКАМЕР , снимки от чата Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. тук пича не иска да се съгласи на зделката която беше той да ми даде 2 кода аз да му дам стеам Wallet след това да ми даде другите 3 кода Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. - тук ми се обяснява нещо Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. - тук му предложих да ползваме MM той не ми отговаряше Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. - тук вече му давам кода и той започва да се прави на луд , Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. тука вече му се обяснявам в Любов и си мисля , че аз съм направил грешка . Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. тук вече забелях , че кода е бил използван : ФИНАЛНИ ДУМИ : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
Профила му в IPLAY.BG : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. ... le&u=22399
Скайп : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.
Снимка от КЕШ ТЕРМИНАЛ : Утре ще обновя понеже сега нямам Телефон , дата не може да се скрие , не пречи да дам утре снимка .
Пича е жалък скамна ме с 10 лева но в бъдеще това ще му мечта да има 10 лева да си купи нещо за яденете .

Поредното измамно дете ... Вече трябва да се направи нещо ..
Та историята на кратко е , че човека е социално слаб и реших да му помогна с едни скромни 15 лева след което той злоопотреби .
Тук аз плащам сървъра му с 15 лева Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. , Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. тук ясно се вижда , че съм го подновил и той е потвърдил , че е така . След това започна това да прави и се прави на ударен постоянно : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. . Вече трябва да според мен да се наказват тези потребители измамните . Не е редно , просто не е редно деца за по 5/10 лева да правят такива глупости и да се подиграват с парите на другите не ми е за парадите а заради това , че ме прави на луд . Малко не съм се обяснил Зделката беше да му платя сървъра а той да ми добави сървъра в ВИП реклама на цс-бг в началото на страницата .
Потребителя в форума е : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.? ... e&u=106306
Сървъри : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. ... 2#p1555324

CSPORTAL-BG cs_4ever написа:@bayern93 - Измамник профил : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.? ... e&u=106345

Дадения потребител е измамник , не му вярвай те на нищо ето всяко едно доказателство на измамата :
Така исках от него мод на Zombie Plague той каза , че ще ми го прати за 2 кода за реклама на сървър ето снимки разгледай те внимателно ......

Тук му давам код "Белгия" - "24YJ6K" Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. който е за Белгия и той казва че е невалиден , казвам му че първия код е верен и е от Белгия : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. , Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. пич седи и спори с мен най нагло че първия код не е врен а го е резервирал , Втори код който му дадох е от България а кода е : "R328L6" след което пича ме блокира , това му е скайпа : Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. . На 23 години се държи като дете . После как да бъдеш честен човек като и големи пичове на по 23 "уш" лъжат . Може да проверите кодовете , даже ще пиша на iVoka ми каже от кой потребител са били използвани , за да потвърди и той , този човек създателя на Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. е мушеник и измамник : Моя Раздел на търговия е Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. ... 1#p1385948 всеки знае , че съм коректен търговец . Моля модератор да не трие това мнение за да се видят всички .... :evil:
Ракията е интер национално питие

Аватар

Настоящ CS NICK: Puti331
Любима версия: 1.6

Re: cs_4ever - търговски център - ИЗРАБОТКА САМО НА Respawn

Мнение от k1ng » 17 Апр 2017, 11:10

+vouch, изпрати ми кеш терминал код за превод на новини.

Аватар

Настоящ CS NICK: stop cry!

Мнение от stop cry! » 24 Апр 2017, 17:17

Успешно закупи от мен 11 кода за 7,70 +Vouch -
Изображение

Аватар

Настоящ CS NICK: ...

Мнение от OciXCrom » 24 Апр 2017, 20:28

Успешна изработка и продажба на плъгини в стойност от 30 еуро - Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете. (още 30 лева ще бъдат изплатени)
Предлагам изработка на частни AMXX плъгини срещу заплащане. За повече информация - Skype: doctor.crom1234

Аватар

Настоящ CS NICK: Pro BaseBuilder

Мнение от BaseBuilder » 03 Май 2017, 20:29

Хубаво е че има честни хора браво на човека на темата

Аватар

Мнение от M.K. » 17 Юни 2017, 22:17

Успешно закупване на кодове за реклама на сървър и точки.
Доказателство: Форумът изисква да сте регистриран за да виждате линковете.

Назад към Купувам / Продавам / Заменям